Z naší nabídky fitness programů si může vybrat opravdu každý. Velikou výhodou tohoto fitness funkčního programu je jeho univerzálnost – na fitness strojích Switching si může zacvičit jak profesionální sportovec, tak úplný začátečník ve fitness. 

Cvičení Switching je určen pro:

Mládež ve věku 15-19 let

Mládež potřebuje zábavné aktivity, které jsou efektivní a ne příliš tvrdá. Dívky se ve fitness zaměřují převážně na hubnutí a formování postavy. Chlapci navštěvují posilovnu převážně proto, aby získali svalovou hmotu a vypadali dobře. Switching je ideální pro první přístup ke sportu, neboť je jednoduchý, bezprostřední, vtipný a vytváří týmového ducha.

Ženy ve věku 20-45 let

Cvičení pro ženy nabývá v poslední době na významu. Switching může komplexně naplnit jejich požadavky. Ať už jde o mladé dívky, jejíž motivací je vylepšení postavy, zábava nebo socializace. Ženy ve středním věku dávají přednost funkčnímu tréninku, neboť chtějí procvičit tělo v krátkém čase, což je velikou výhodou Switching cvičení.

Muži ve věku 20-45 let

Pro muže v lepší kondici je silový okruh na Switchingu doplňkem k tradičním fitness strojům, který má více intenzivní rytmus. Pro muže méně zdatné je to lehčí, ale intenzivní zátěž v oblasti fitness.

Starší ve věku 50 let

Lidé ve středním věku potřebují aktivitu ke zlepšení kvality jejich každodenního života. Hodně z nich v mládí dělali nějaký sport a Switching jim umožňuje provádět bezpečně pohybovou aktivitu, která jim zpestří život a zlepší jak fyzickou tak i psychickou kondici. 

Sportovci

Cvičení SWITCHING je zajímavou aktivitou v rámci sportovního tréninku jak amatérů, tak profesionálů, a to díky jednoduché a bezpečné konstrukci, která pracuje tiše bez rázů a zpětných odrazů i při rychlém cvičení. Posilování na fitness strojích Switching zlepšuje svalovou pružnost, která je důležitá pro prevenci zranění. Profesionální sportovci cvičením Switching doplňují svůj klasický zaběhnutý trénink. 

Lidé trpící nadváhou

Tato skupina bohužel moc nechodí do posiloven. Cvičení Switching umožňuje kardiovaskulární trénink při zachováni výhod silového cvičení, a to prostřednictvím programů, které umožňují ztrátu nadváhy v lokalizovaných oblastech. Tito lidé potřebují funkční aktivitu cílenou na hubnutí a zlepšení jejich kardiovaskulárního systému. Více o cvičícím programu „Chci zhubnout“ zde.

Lidé, co mají málo volného času

Pro tyto lidi je cvičení Switching ideální, neboť v krátkém čase (25 – 30 min.) mohou dokončit svůj okruh včetně aerobního cvičení a tím zrelaxovat. Pro tyto lidi je určen cvičící program „Mám málo času“, více zde.